تولید کننده نمونه فرش و سجاده

۱۳۹۷/۱۰/۱ شنبه
(0)
(0)
تولید کننده نمونه فرش و سجاده
تولید کننده نمونه فرش و سجاده

فرش سجاده ای کاشان تولید کننده نمونه


شرکت فرش اشتیاق و عرش کاشان برترین تولید کننده فرش سجاده ای در کشور می باشد که فرش سجاده ای خود را در طرح ها و رنگ های عالی و 100 درصد اکرولیک و تضمین شده با بافتی دقیق و ظریف با پیشرفته ترین دستگاه های تولید سجاده فرش به بازار فرش و فرش سجاده ای عرضه می دارد.

فرش سجاده ای عرش کاشان تولیدات سجاده فرش خود را با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان گرامی نیز تطابق می دهد بدین گونه که خریداران سجاده فرش می توانند طرح ها و الگو ها و نکات مورد علاقه خود را در زمینه نحوه بافت سجاده مسجدی (فرش مسجدی) با ما در جریان گذاشته تا محصولات سجاده فرش خریداری شده با آپشن ها و گزینه های مورد علاقه شان همخوانی داشته باشد ؛ نظیر میزان رنگ سجاده فرش،ثبت نام خیر یا موسسه و...

تولیدات شرکت عرش کاشان بسیار باکیفیت و در نوع خود نمونه و تک می باشد. فرش سجاده ای در میزان شانه و تراکم های بالا و سجاده فرش های تولیدی با پاخور بالا و خوب ،جهت استفاده در اماکن بسیار شلوغ و سجاده فرش های بسیار شیک و تشریفاتی جهت اماکن اداری و سازمانی با کیفیت عالی می باشد.

تولیدات سجاده فرش عرش کاشان جهت صادرات به کشورهای همجوار نیز اقدامات بسیار  موفقی انجام داده است و سجاده فرش های شرکت سجاده فرش عرش در سراسر جمهوری اسلامی و فراتر ازآن در آن سوی مرزهای کشور نیز دارای اقبای جهانی می باشد.

فروش سجاده مسجدی اشتیاق و فرش مسجدی شرکت فرش سجاده ای عرش کاشان به صورت عمده و با قیمت مناسب و ارزان جهت استفاده سجاده فرشها در اماکن عمومی و متبرکه  (سجاده فرش مسجد،مدارس،مصلی ها،حسینیه ها،سالن همایش،سالن اجتماعات،امامزادگان،نمازخانه ادارات و سازمان ها و ....) می باشد.
شما عزیزان و مشتریان گرامی فرش مسجد و سجاده فرش می توانید با استفاده از راه های ارتباطی شرکت فرش سجاده ای عرش از طریق وبسایت شرکت سجاده،یا شماره های 09133635987اقدام به ثبت سفارش و خرید فرش سجاده ای فرمایید.

قیمت سجاده فرش شرکت سجاده عرش را می توانید با سایر رقبا و شرکت های سجاده فرش در کل کشور مقایسه کرده و خود با تناسب سنجی دقیق به این نکته دست پیدا کنید که سجاده فرش های شرکت فرش سجاده ای عرش از تمام جهات (رنگ ،طرح،وزن،نخ و ...) بسیار با کیفیت تر و برتر می باشد.
شما خریداران سجاده فرش می توانید با خرید سجاده فرش در ماه های مبارک شعبان و ماه مبارک رمضان از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.
 

از فرش تا عرش با سجاده فرش های عرش

 

سجاده
 

شرکت سجاده فرش عرش کاشان

فرش سجاده ای کاشان

فرش اشتیاق کاشان

09133635987

فرش محرابی کاشان

فرش مسجدی کاشان

فرش سجاده

فرش سجاده ای

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده