درباره ما

(3)
(0)
درباره ما

با لطف پروردگار مفتخریم که با تولید فرش سجاده ای نمونه و فروش فرش سجاده ای در طرح های مختلف با عالی ترین مواد اولیه و الیاف مرغوب در تراکم های متنوع نیازهای ارگان های مختلف عمومی و خصوصی در زیباسازی محیط های عمومی مساجد و نمازخانه های ادارات و سازمان ها در سرتاسر ایران را با قیمت های ویژه و مناسب به همراه نصاب متخصص جهت برش و دوخت به سلیقه ی مشتریان محترم اقدام نماییم.

 محصولات ما را با کیفیت عالی و قیمت های مناسب در 
فرش سجاده ای 

فرش محرابی

فرش مسجدی
 
و به روزترین الگوها و طرح های تهیه نمایید. 
فرش سجاده ای در طرح های جنت، یاسین،منیر، مناره، رافع و ...
شرکت فرش و  سجاده فرش کاشان با شعار"  از فرش تا عرش " شروع به تولید فرش سجاده در تولید انبوه با کیفیت سجاده عالی و سجاده فرش 100 درصد اکرولیک نموده است.شرکت فرش سجاده عرش کاشان با بهره گیری از تجربیات پرسنلل مجرب و کارشناسان ماهر، سجاده های خود را در طرح های سجاده فرش تشریفات و فرش محرابی و سجاده محرابی و سجاده اسپرت و ... در نقش هایی مختلف در سری رنگ های متنوع تولید می کند.
سجاده مسجد، سجاده مدرسه، سجاده مصلی، سجاده حسینیه ، سجاده ادارات ، سجاده سازمان ها و ... از جمله سفارشات شرکت سجاده فرش عرش در عرصه ملی و عمده برای هموطنان گرامی و مدیران و مسئولان نهادهای اجتماعی بوده است.

 
قیمت سجاده در شرکت فرش سجاده عرش کاشان نسبت به دیگر تولیدکنندگان فرش سجاده از تخفیف و مزایای بیشتری برخوردار است و شرکت فرش سجاده عرش،سجاده های خود را طی ارسال نمونه سجاده برای مشتریان محترم و تاییدیهه قطعی از جانب مشتریان و خریداران محترم سجاده فرش به فروش می رساند.
شرکت سجاده فرش کاشان با توجه به سلیقه و نوع طرح و قیمت و برآورد هزینه های خرید سجاده فرش، مشاوره لازم جهت انتخاب فرش سجاده ای را به هم میهنان گرامی می دهد.
قیمت سجاده کاشان نسبت به تولیدات دیگر شرکت های تولیدی فرش سجاده ای به نسبت بالایی ارزان تر می باشد و بعضا با در نظر گرفتن نوع جنس و مرغوبیت سجاده و به همراه نصب رایگان و حمل نقل سجاده، هزینه ای کمتر ی را برای مشتریان عزیز سجاده در پی دارد.سجاده کاشان با قدمتی چندین ساله توانسته است اعتماد بالایی را در بین دیگر شرکت های تولیدی سجاده فرش کسب کند و وجود سجاده کاشان مجال انتخاب به دیگر شرکت های فرش سجاده ای را نمی دهد و مردم عزیز با تکیه بر نام و نشان فرش کاشان و سجاده کاشان اقدام به انتخاب و خرید سجاده کاشان می نمایند و شرکت سجاده فرش عرش کاشان به پاس قدردانی و حمایت از مشتریان گرامی صدور ضمانت نامه چند ده ساله برای سجاده محرابی، شرکت سجاده خود کرده است.
با توجه به افزایش روزافزون قیمت نخ و و به تبع از آن افزایش قیمت سجاده، شرکت فرش سجاده ای عرش کاشان همواره در نظر داشته است تا با رعایت حال مشتریان گرامی قیمت سجاده فرش های تولیدی خود را به میزان قابل توجهی باا تخفیف به خریداران عزیز عرضه نماید تا بتواند بدین وسیله در ارج نهاندن به اینن امورات احسن و مبارک مساعدتی نموده باشد.
شرکت سجاده فرش بنابر تعهداتی که در مجموعه سجاده کاشان دارد سعی نموده است که بهترین تولیدات سجاده فرش را به خریداران سجاده فرش ارائه نماید و تخفیف های خود را در خرید های فصلی و خرید سجاده فرش در ماه هایی چون ماه مبارک رمضان،ماه محرم و ماه ربیع الاول و اعیاد ملی مذهبی پخش نماید تا خریداران سجاده فرش کاشان در ایام مذکور از فروش ویژه سجاده فرش و تخفیف قیمت سجاده برخوردار شوند.

 
سجاده.فرش سجاده.فرش سجاده ای.سجاده کاشان.فرش سجاده ای کاشان.سجاده فرش کاشان.شرکت فرش سجاده.تولید سجاده.سجاده ارزان.تولید سجاده
 
سجاده فرش کاشان سجاده مدارس و سجاده مساجد و ... را با نصب و بافت نام واقفان و نصب نام و مشخصات ارگان ها و سازمان ها و ادارات انجام می دهد تاا این یادگار معنوی و جاودان در ظاهر نیز تا سالیان سال حاکی از وسعت بذل وو بخشش کریمانه واقفان و خیران و موسسات نامبرده باشد.
قیمت فرش سجاده ، طرح سجاده فرش و تنوع رنگ را مقایسه کنید و در صورت تایید سجاده فرش کاشان  با توجه به نظرات و سلیقه های خود و تماس و مشاوره با جناب مهندس اربابی متخصص و کارشناس در تمامی زمینه های سجاده فرشش اعم از تولید فرش سجاده ای، فرش کاشان، فروش سجاده فرش و نکات ریز در انتخاب سجاده فرش (تراکم سجاده، تعداد شانه سجاده) ،  نگهداری سجاده فرش، و معرفی شرکت فرش سجاده ای عرش کاشان ؛ بهترین گزینه ها را خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و ثبت سفارشات  و ارائه انتقادات و پیشنهادات با آقای مهندس اربابی هماهنگی لازم را مبذول فرمائید.
 
تلفن تماس: 09133635987
مدیریت : سید حسینی

 
شرکت فرش اشتیاق کاشان
دفتر مرکزی: 
کاشان /شهرک صنعتی راوند
کارخانه: 
کاشان/شهرک صنعتی راوند – خیابان 10 شمالی – جنب نگین مروارید- فرش اشتیاق 

تلفن های تماس: 

 آقای سید حسینی  09133635987
آقای ثابتی              09125240693
03155535089

 
www.sfarsh.com 
Email:khabiri_110@yahoo.com


فرش و سجاده فرش کاشان
شرکت سازنده