امضای تفاهم نامه ای از جنس آموزش

۱۳۹۶/۲/۲۹ جمعه
(0)
(0)
امضای تفاهم نامه ای از جنس آموزش
امضای تفاهم نامه ای از جنس آموزش
امضای تفاهم نامه ای از جنس آموزش

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ این تفاهم نامه به منظور گسترش همفکری و همکاری های مشترک در زمینه فعالیت های علمی، مطالعاتی، آموزشی و ترویجی و افزایش تعاملات بین بخشی در راستای توانمند سازی فعالان حوزه تولید، فروش و صادرات فرش دستباف کشور منعقد شد.

براساس این گزارش؛ در مراسم امضای تفاهم نامه مشترک که رییس مرکز ملی فرش ایران و مدیرعامل مرکز آموزش بازرگانی حضور داشتند با اشاره به ضرورت ارتقای سطح کیفی دوره های آموزشی بر استفاده از ابزارهای نوین آموزشی و همچنین آموزش مجازی تاکید شد.

در این گزارش آمده است؛ در تفاهم نامه مشترک 5 محور همکاری عنوان شده که بررسی و تعیین نیازهای آموزشی نیروی انسانی فعال در هنر- صنعت فرش دستباف با موضوعات مورد توافق طرفین و برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی در حوزه های مورد توافق از جمله آنهاست.

همچنین همکاری در تامین محتوای آموزشی به منظور افزایش آگاهی و ارتقای توانمندی تولید کنندگان، فروشندگان، تجار و بازرگانان و مدیران حوزه فرش دستباف در حوزه های مطالعات بازار، بازاریابی، بازارسازی، مدیریت ارتباط با مشتریان، مهارت های تجارت داخلی و خارجی و... با هدف افزایش فروش و صادرات فرش دستباف ایران سومین محور همکاری مشترک بود.

همکاری در برگزاری تورهای آموزشی داخلی و خارجی ویژه تجار و بازرگانان حوزه فرش دستباف و سایر امور مورد نظر طرفین بر اساس توافق در حوزه تحقیقات و آموزش، ویژه هنر صنعت - فرش دستباف ایرانی از دیگر محورهای مورد توافق طرفین است.

گفتنی است این تفاهم نامه به امضای سیدمحمد ویسیان (معاون امور تحقیقات و آموزش مرکز ملی فرش ایران) و رضا سیف اللهی (مدیرعامل مرکز آموزش بازرگانی) رسید.

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده