فرش سجاده ای – رفع پرز

۱۳۹۶/۲/۶ چهارشنبه
(0)
(0)
فرش سجاده ای – رفع پرز
فرش سجاده ای – رفع پرز
فرش سجاده ای – رفع پرز

نحوه از بین بردن پرز یا کرک قالی فرش سجاده ای

اصولا فرش سجاده ای  صد در صد اکریلیک دارای پرز و یا کرک هستند که همین پرز و یا کرک سجاده فرش  باعث نرمی و لطافت بیشتر فرش سجاده  می شود .
 
 فرش های پلی استر به علت که اینکه پایه تولید انها از مواد پلاستیکی است از پرز کمتری برخوردار هستند. لذا فرش سجاده ای  صد در صد اکریلیک با پرز و یا کرک همراه هست. جهت کمتر کردن پرز و یا کرک سجاده فرش  ها معمولا از نخ های هیت ست شده استفاده می گردد تا میزان پرز سجاده فرش به حداقل برسد. ولی با این وجود یعنی استفاده از نخ هیت ست شده در سجاده فرش پرز فرش سجاده ای کامل از بین نمیبرد. در زیر نکته هایی ذکر خواهد شد که بتوان پرز و یا کرک فرش سجاده  را حداقل ممکن رساند :
 
1 - فرش سجاده ای  پس از نصب در نماز خانه و یا مسجد و یا حسینیه باید با جاروبرقی با مکش بالا جارو شود .
 
2 - سجاده فرش های نصب شده در مساجد و یا نمازخانه ها پس از جارو شدن اولیه توسط جارو برقی به مدت تقریبا دو هفته هر روز باید جارو شود تا پرز و یا کرک اولیه فرش کم شود.
 
3 - فرش سجاده یا قالی با پا خوردن ، پرز و یا کرک های اولیه به سطح فرش امده و پس از هر بار جارو کردن فرش سجاده ای پرز ان از بین خواهد رفت.
 
کرک قالی،فرش سجاده ای ،سجاده،سجاده فرش،فرش سجاده ای – رفع پرز،فرش ماشینی کاشان،فرش سجاده ای عرش،از بین بردن کرک سجاده فرش،فرش مسجدی،سجاده مسجدی

4 - استفاده از جارو و یا فرچه خیس میتواند در کاهش پرز  فرش سجاده  موثر باشد.
 
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با مدیریت فروش فرش سجاده ای عرش کاشان تماس بگیرید.
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده