سجاده فرش کاشان در یک نگاه

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ یکشنبه
(0)
(0)
سجاده فرش کاشان در یک نگاه
سجاده فرش کاشان در یک نگاه


کیفیت شناخته شده
فرش و فرش سجاده ای به عنوان یکی از اجزای اصلی دکوراسیون منزل ومساجد و اماکن عمومی، نقش مهمی در ایجاد یک محیط گرم و آرامش بخش بر عهده دارد. شرکت سجاده فرش عرش کاشان Sfarsh  تلاش کرده است با تکیه بر موقعیت جغرافیایی خود یعنی شهر کاشان که به عنوان قطب تولید سجاده فرش و فرش سجاده ای مسجدی و  فرش‌های با کیفیت در کشور شناخته می‌شود، مجموعه‌ای از بهترین سجاده فرش ها و سجاده های محرابی و فرش‌ها را در اختیار همه ایرانیان قرار دهد. سجاده فرش و سجاده مسجدی و فرش‌هایی از با کیفیت ترین الیاف که در اثر شست و شو تغییر رنگ نمی‌دهند، از کمترین پرزدهی برخوردارند و طرح و نقشه زیبایشان چشم هایتان را نوازش خواهد داد. متنوع ترین طرح ها از برندهای شناخته شده ای از قبیل فرش سجاده ای مهر، فرش سجاده ای نگین ، فرش ماشینی کاشان و فرش سجاده ای کاشان و ... در کنار هم قرار داده شده است تا خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید.
 
مناسب ترین قیمت
با توجه به تخفیف های ارائه شده در فروشگاه و ارسال رایگان، به شما اطمینان می دهیم بهترین خرید فرش سجاده و فرش ماشینی را خواهید داشت. حتی پیشنهاد می کنیم فرش سجاده ای و فرش دستباف مورد نظر خود را انتخاب نموده و قیمت آن را با فروشگاه‌های شهرتان مقایسه کنید. البته توجه داشته باشید که حتما قیمت فرش سجاده ای و فرش ماشینیهای اصل را جویا شوید. برای آگاهی از راه‌های تشخیص فرش اصل می‌توانید به راهنمای خرید فرش و سجاده فرش که در اخبار وبسایت سجاده فرش عرش و تماس با شماره 09132641137 فرمایید.
 
 
پرداخت مطمئن
با فراهم شدن امکان پرداخت در محل می توانید پس از خرید فرش سجاده ای و فرش ماشینی، هزینه آن را هنگام تحویل گرفتن فرش درب منزلتان و سجاده فرش مسجدی در محل شما پرداخت نمایید. در این روش فقط کافیست 50 درصد از قیمت فرش خریداری شده و 30 درصد سجاده فرش خریداری شده را بصورت بیعانه پرداخت کنید.
 
مشاوره تخصصی
ابعاد محیط و مشخصات دکور خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان دکور ما متناسب‌ترین فرش‌ها سجاده فرش (فرش سجاده ای) با دکورتان را به شما پیشنهاد دهند.
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده