مجوز شرکت

دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴
(0)
(1)
مجوز شرکت
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .
از دیدگان مشتری ، تجربه ، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم .
در دنیای مدرن امروز، تزیین و زیبایی اماکن اجتماعی و اماکن متبرکه از جمله مساجد،نمازخانه مدارس،حسینیه ها و مصلی ها ،سالن اجتماعات ادارات و سازمان ها و بارگاه ها و زیارات و اماکن مذهبی به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن ، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف شرکت تولیدی سجاده فرش عرش کاشان به عنوان تولید کننده ممتاز و نمونه در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح های برتر در صنعت تولید فرش و سجاده فرش (فرش سجاده ای) همانند طرح های تشریفات و منیر و ...  به عنوان طلایه دار پیش گام بوده ایم .
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی شرکت سجاده فرش عرش کاشان می باشد و بر این باور هستیم که فروش فرش سجاده ای پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین تولیدات شرکت سجاده فرش، این شرکت که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.

 
کارآفرین صنعت ، کیفیت و بهره وری
 لوح تقدیر از همایش انجمن استاندارد ایران
لوح زرین صداقت در کسب و کار
 تندیس جشنواره برترین شرکت های ایران
 مدال افتخار توسعه زیر ساخت های اقتصاد ملی
شرکت سازنده