محصولات شرکت - چهار

 سجاده فرش طرح غدیر سجاده فرش طرح غدیر سجاده فرش طرح غدیر
سجاده فرش تمام اکرولیک . سجاده فرش طرح غدیر. به کارگیری بهترین مواد اولیه. به کارگیری نقوش و طرح های به روز. تنوع طرح و قیمت توافقی. مشتری مداری. عرضه مستقیم و بی واسطه از کارخانه. ارزان بودن سجاده فرش به نسبت قیمت بازار. همکاری با ارگان های عمومی و خصوصی. تهیه سجاده فرش های مساجد و مدارس. تخفیف برای مساجد و نمازخانه ها و حسینیه ها. استفاده از طرحان نمونه کشوری. استفاده از مدیریت کیفیت سنجی و فنی. به کارگیری نصاب های ماهر و استاد کار. مشاوره و طرح ریزی نصب رایگان.
شنبه هجدهم دی ۹۵
 سجاده فرش طرح ساده سجاده فرش طرح ساده سجاده فرش طرح ساده
سجاده فرش تمام اکرولیک . سجاده فرش طرح ساده. به کارگیری بهترین مواد اولیه. به کارگیری نقوش و طرح های به روز. تنوع طرح و قیمت توافقی. مشتری مداری. عرضه مستقیم و بی واسطه از کارخانه. ارزان بودن سجاده فرش به نسبت قیمت بازار. همکاری با ارگان های عمومی و خصوصی. تهیه سجاده فرش های مساجد و مدارس. تخفیف برای مساجد و نمازخانه ها و حسینیه ها. استفاده از طرحان نمونه کشوری. استفاده از مدیریت کیفیت سنجی و فنی. به کارگیری نصاب های ماهر و استاد کار. مشاوره و طرح ریزی نصب رایگان.
پنج شنبه شانزدهم دی ۹۵
 سجاده فرش طرح فیروزه سجاده فرش طرح فیروزه سجاده فرش طرح فیروزه
سجاده فرش طرح فیروزه مناسب جهت استفاده به عنوان سجاده مسجد و سجاده مدارس با رنگ های متنوع
شنبه چهارم دی ۹۵
 سجاده فرش چیست؟ سجاده فرش چیست؟ سجاده فرش چیست؟
سجاده فرش یا همان فرش سجاده ای در همه جا و مکان ها از عوامل تاثیر گذار در زیبایی ، نشاط و ایجاد فضایی آرام است و به طور کلی وجود سجاده فرش باعث آرامش و لطافتی در روح افراد می گردد و در عبادات و شوق و علاقه مردم به عبادت کردن اثر بسزایی دارد. فرش محرابی و فرش مسجدی
دوشنبه پانزدهم آذر ۹۵
 سجاده فرش تشریفات عرش کاشان سجاده فرش تشریفات عرش کاشان سجاده فرش تشریفات عرش کاشان
فرش سجاده ای طرح محرابی مسجد یا محراب دار اصولا برای مساجد و نماز خانه ها و مصلی ها استفاده می گردد
شنبه سیزدهم آذر ۹۵
شرکت سازنده