فرش یک پارچه و سفارشی چیست؟

۱۳۹۷/۹/۲۳ جمعه
(0)
(0)
فرش یک پارچه و سفارشی چیست؟
فرش یک پارچه و سفارشی چیست؟

فرش یک پارچه و سفارشی چیست؟

 

بسیاری از اماکن هستند که برای فرش کردن یا سجاده کردن با مشکل مواجه هستند. اتاقهای منازل قدیمی، شرکتها، موزه ها، اماکن تاریخی و محیطهای وسیع ، حسینیه ها ، اماکن عمومی، بقاع متبرکه و محیطهایی که فرش در اندازه های استاندارد شش متری و نه متری و دوازده متری و انواع قالیچه در آن جای نمیگیرد. در چنین مواردی به طور اجبار چند تخته فرش کنار هم انداخته می شوند. اما گاهی اندازه فضای مورد نظر برای فرش کردن، به گونه ای است که به هیچ شکلی نمیتوان آن را با کنار هم قرار دادن چند فرش و فرش محرابی پر کرد و این امر میتواند به علت شکل محیط مورد نظر و یا اندازه نامتعارف آن و یا هردوی این موارد باشد. علاوه بر این گاهی برای زیباتر شدن این اماکن که اندازه های غیر استاندارد یا سایزهای بزرگ دارند، مورد نظر ترجیح  داده می شود به جای کنار هم قرار دادن چندین فرش و سجاده مسجدی، از یک فرش و سجاده یکپارچه برای محیط مورد نظر خود استفاده شود چرا که در چنین مواردی استفاده از سجاده های یکپارچه و فرشهای یکپارچه در هر اندازه و شکلی به صورت سفارشی  و سلیقه ای میتواند در زیباسازی محیط تاثیر بسزایی داشته باشد.

موارد کاربرد فرش های یکپارچه و سجاده مسجدی یکپارچه ، فرش یک پارچه و سفارشی چیست؟ ، سجاده سایز بزرگ ، فرش سایز بزرگ ،فرش غیراستاندارد ، سجاده غیر استاندارد ،فرش ، فرش اشتیاق کاشان ،فرش عرش ، سجاده کاشان

 

موارد کاربرد فرش های یکپارچه و سجاده مسجدی یکپارچه

 

فرض کنید فضا و محیط و مکان مورد نظر یک هشت ضلعی و یا یک دایره بزرگ و یا یک مستطیل در اندزه غیر استاندارد به همراه یک مقدار فضای اضافی و یا هر حالتی دیگری ، باشد. مسلما نمی شود یک محیط شش یا هشت ضلعی با قطر 30 یا 40 متری یا ... را با فرش و سجاده های موجود در بازار به گونه ای زیبا و یک دست و بدون دوخت فرش کرد.

 

جالب است بدانید طراحی و تولید سجاده و فرشهای خاص ، بزرگ و یکپارچه جهت استفاده در هرگونه فضای معماری مذهبی، مسکونی، تفریحی، هتل، سالنها و ...انجام می شود. در  این راستا، توجه  خاص در انتقال و انطباق طرح و نقوش دکوراسیون، اندازه و شکل پلان محل مورد نظر با طرح و رنگ فرش تولیدی، از مهمترین خصوصیات و توانائیهای شرکت های تولیدی می باشد به طور مثال در طراحی یکپارچه نقشه فرشی جهت یک فضای 1000 مترمربعی از لابی یا سالنی درهتل،سالن اجتماعات سازمان ها و ادارات، منزل مسکونی و یا شبستان مسجدی، هر چند با وجود ستون، قناسی، فرورفتگی و برآمدگیهای موجود در آن محل، قسمتهای مذکور به طرز زیبا و حرفه ای در طرح اولیه پیش بینی شده و پس از بافت، بدون بروز هیچگونه خطا و لطمه ای به طرح فرش و سجاده، همگی در جای خود قرار گرفته و به گونه ای ماهرانه به یکدیگر متصل خواهند شد. بدین ترتیب فرش و فرش سجاده ای کامل با طراحی اختصاصی و یکپارچه از آن محل، تشکیل می گردد این در حالی است که پس از اتمام مراحل نصب فرش، اثری از محل اتصال قطعات فرش بر جای نخواهد ماند.

فرشهای ماشینی یکپارچه و بدون دوخت، به شما کمک میکند که تمامی نقاط محیط مورد نظر خود را به صورت یکسان و یک دست و با یک نقشه و طرح فرش نمایید. برای انجام این کار کافی است با سایت سجاده فرش عرش و فرش اشتیاق کاشان تماس حاصل نموده و پس از مشاوره فرش با اندازه دلخواه را سفارش دهید.

شماره تماس :  09133635987

فرش اشتیاق کاشان

سجاده فرش عرش کاشان

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده