چشم اندازها

(0)
(0)
چشم اندازها
سجاده فرش های عرش کاشان با طراحی جدید توانسته اند بازارهای داخلی در دست داشته باشد به گونه ای که یکی از معروف ترین و به نام ترین و با کیفیت ترین سجاده فرش های حال حاضر و موجود در بازار می باشد.

سجاده فرش های کاشان با استفاده از بروزترین دستگاه ها و بافت ها توانسته ایده های جدید و خلاقانه را تولید نماید.

با مشاهده تکنیک های فوق العاده فن بافت و شیوه های طراحی سجاده فرش به سهولت می توان دریافت که اجرای نقش در سجاده فرش دارای سابقه ای بسیار طولانی است و از طرفی پختگی طرح ها و نقش ها حکایت از از این ویژگی دارند.

 
 با استعانت از خداوند متعال و اتکا به تجربه ارزنده مدیران و پیشکسوتان صنعت نساجی کشور در کنار دانش و توان جوانان متخصص و متعهد این مرز وبوم و با روحیه خدمتگزاری و کارآفرینی، به آبادانی و سرافرازی هرچه بیشتر میهن گسترده اسلامی می اندیشیم و در این راه بابکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا سعی داریم با تولید محصولات گوناگون و متنوع منطبق با استاندارد جهانی و سلیقۀ ایرانی جامعه را از خرید محصول خارجی بی نیاز گردانیم از این رو ضمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، جلب رضایت مشتریان ، ایجاد ارزش افزوده ، احترام به حقوق اجتماعی ، حفظ محیط زیست ،رشد و توسعه پایدار ایران اسلامی را هدف قرار داده ایم.
فرش سجاده ای عرش کاشان به صفاتی همچون پیشرو، مبتکر، خلاق و نو آور و پذیرنده تغییرات و کمال گرا موصوف است و در جهت پیشرفت در عرضه صنعت نساجی کشورخود را برای سفری دور و دراز آماده می نماید و در این را ه عشق به سرزمین و مردم عزیز و گرانقدر مان را توشه راه قرار داد ه است .
فرش سجاده ای عرش کاشان تلاش می کند ضمن توسعه هر چه بیشتر بازار و افزایش تولیدات و تنوع در محصولات خود به ایجاد سهولت در دسترسی کالا برای مشتریان گام برداشته و با نظارت مستمرکیفیت محصولات خود را نیز روز به روز ارتقاء و رضایت خاطر تمامی اقشار مصرف کننده را فراهم نماید .
مأموریت فرش سجاده ای عرش کاشان فقط تولید فرش نیست وهم از این رو مأموریتی بس والاتر از تأمین کالای مورد نیاز مشتریان را همواره در سر می پروراند. فرش سجاده ای عرش کاشان تولید ملّی را افتخار ملّی می داند و با اتکا به این شعار علاوه بر بازار داخلی قصد صادرات به سراسر جهان اسلام را هدف قرار داده است .
 
شرکت سازنده